Про компанію

Обладнання для дискотек.

Компанія Z-Promo Group пропонує обладнання для дискотек (генератори мильних бульбашок, імітатор вогню, лазерне шоу GREEN, світлові спецефекти, генератор снігу, вінілові програвачі), оренду свето-техніки та аудіо-техніки, а також послуги з організації культурно-масових заходів.

У нас ви завжди знайдете будь-яке обладнання для дискотек, що вас цікавить, адже ми завжди прагнемо показати все найновіше, саме барвисте і саме незвичайне, що тільки може бути в області масових видовищ. Наш п'ятнадцятирічний досвід роботи та розуміння даного сегмента ринку допоможе в досягненні цієї мети. Про це свідчить успішна діяльність закладів, яким наша компанія поставляла обладнання для дискотек: «Ніагара» (1994 - 1997 р.р.), «Джокер» (1994 -1996 р.р.), «Disco Ds-Центр-14» ( 1994 - 1996), «Культурний Центр ХХ1», «Балу», «LA NOTTE» (1997 - 2004 р.р.), «Manhattan» (2000 - 2003 р.р.), «Золотий Лев» (з 1996 - 2007 р.р.), «Сандра» (з 1995 - 2007 р.р.), та ін.

Окрім продажу устаткування для дискотек, до сфери нашої діяльності входить:

- організація арт-служби та просування на ринку послуг культурно-масових закладів (нічні клуби, ресторани і т.д.);

- розробка та проведення рекламних та PR-кампаній;

- організація приватних концертів і корпоративних свят;

- інсталяція клубів, концертних майданчиків і т.д. під ключ, прокат апаратури і спецефектів;

- проведення фестивалів, конкурсів, міських свят, презентацій, семінарів, конференцій тощо;

- організація банкетів, весіль, ювілеїв та інших малих свят.

В даний час, Z-Promo Group зібрано величезний асортимент обладнання для дискотек і накопичений потенціал для самостійного ведення торгівельної та культурно-масової діяльності нічного закладу будь-якого рівня. У нас є все необхідне для того, щоб власними силами забезпечити будь-яку Promo-кампанію, створити проект і втілити його в життя: обладнання для дискотек, режисерська група, production-студія, дизайнерський центр, рекламне і PR-агентство, музичний департамент і ін

Устаткування для дискотек - величезний вибір та найкращі ціни.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create